A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Rockowa Orkiestra U Kornela

Już tradycją się stało, iż wraz z kolejnym finałem WOŚP Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej przy współudziale Pubu Kornel organizują koncert.

W tym roku "Orkiestra" u Kornela nie zagra metalowo, a rockowo 12 stycznia.

Zagrają dla nas:

  • Galleon
  • Tantrum
  • PANDEMIA
  • BREGMA

 

Wejście na koncert to mile widziane 10zł do puszki WOŚP, która będzie przy wejściu wraz z Wolontariuszem i serduszkiem dla darczyńcy (mniejsze kwoty 5, 7, 8zł też się liczą).
Po koncercie potańcówka przy rytmach z różnych klimatów muzycznych.

Zespół Galleon powstał na przełomie września - października 2012r.
Gra własne kawałki lecz covery też są zauważalne w małej ilości. Gatunek muzyczny to pogranicze heavy/thrash metalu.
W skład wchodzi:
gitara/wokal - Maciej,
gitara - Szymon,
bas - Wojtas,
perkusja - Maciej.

Zespół Tantrum powstał w czerwcu 2011r. Reaktywowany w nowym składzie zagościł w Samorządnym Centrum Młodzieżowymi w czerwcu br. kapela gra wyłącznie własne kawałki. Jak ognia unika szeroko pojętych coverów. Zespół gra rockowo-hardcorowe brzmienia z ostrą nutą. Od czerwca 2012 r. zespół gra w uzupełnionym składzie: wokal - Wiola i Darek, gitara - Jerzy, bass - Emek, perkusja - Michał http://www.facebook.com/tantrumchojnice

Zespół PANDEMIA powstał w 2010r. Tworzy go czwórka kolegów, którzy od zawsze powiązani byli z muzyką. Rafał "Ozzy" Skierka oraz Maciej "Acid" pokrzywa to założyciele nie istniejącej już tczewskiej kapeli Holy Smoke. Wspólna pasja od polskiej muzyki rockowej skrzyżowała ich drogi z Pawłem Cieplińskiem i Krzysztofem Krawczykiem. Pandemia tworzy własne kompozycje, które spotykają się z ciepłym energicznym przyjęciem publiczności.
http://www.pandemia.net.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=i_YONZx_YY0

Bregma oscyluje w muzyce metalowej zawierającej elementy eksperymentalne z zachowaną melodyjnością utworów. Ten projekt stał się kompilacją wszystkich zdobytych wcześniej muzycznych doświadczeń. Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez BREGMĘ finalny produkt pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów. To jednolite podejście każdego z podmiotów BREGMY do tworzenia pozwala na kreowanie czegoś, co jest oderwaniem od codzienności - pozwalającego obcować bliżej nieokreślonego, dającego pierwotną radość z tworzenia i bycia jednocześnie narzędziem sztuki.
http://www.facebook.com/bregmagdansk/info
http://www.youtube.com/watch?v=EkmPUy54Dhw

 

IMPREZĘ WSPOMAGAJĄ:

 
Joomla Templates: by JoomlaShack