A Free Template From Joomlashack

Aukcja obrazu w CHDK'u

Chojnicki Dom Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Bratz Ciemińskiej, Andrzeja Ciemińskiego i Zenona Korytowskiego w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2013 roku o godz. 17:00. Podczas wernisażu odbędzie się aukcja obrazu Andrzeja Ciemińskiego architekta miejskiego na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obraz „Martwa natura” – olej, płótno, 60 x 75 cm, cena wywoławcza 500 zł.

Joomla Template Tutorial: by JoomlaShack