A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Program (Gmina)

GMINNY SZTAB WOŚP XXII FINAŁ - program i cel działań
- koordynacja działań na terenie gminy Chojnice w miejscowościach: m. Lichnowy, m. Silno, m. Ogorzeliny, m. Pawłowo, m. Krojanty, Nowa Cerkiew, Swornegacie, Charzykowy, Nieżychowice. Ostrowite, Nowe Ostrowite oraz w miejscowościach ościennych celem przeprowadzenia akcji możliwie w jak najszerszym obszarze.
- opracowanie planu działania dla poszczególnych miejscowości w/w terenowe oddziały Sztabu opracują program imprez do dnia 22.12.2013. i przedstawią go Gminnemu Sztabowi WOŚP - celem zabezpieczenia bezpieczeństwa kwestującym i uczestnikom.
- W/w miejscowości do dnia 22.12.2013 winny przedstawić listy osób kwestujących w ilości do 12 osób /w tym co najmniej 2 osoby dorosłe odpowiedzialne za przeprowadzenie kwesty/
- przypominamy o posiadaniu pisemnej zgody rodziców dla osób niepełnoletnich uczestniczących w zbiórce
- 11.01.2014./sobota / godz.18.00 Szkoła Podstawowa LICHNOWY     GMINNY FINAŁ WOŚP

USTALENIA INNE
- wszelkie bieżące informacje o pracy Gminnego Sztabu szukajcie na stronie orkiestry link do Gminnego Sztabu WOŚP
- kontakt tel.502 150 880
- jeśli już działacie i przygotowujecie Orkiestrę w waszej miejscowości zróbcie fajne zdjęcia i prześlijcie je do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

za Sztab Gminny XXII Finału WOŚP

 

Zbigniew Nojman 

 
Joomla Training by JoomlaShack.com