A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 22 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Salon masażu
i kosmetyki Roma
 
 
 
 
 
 
 

Charzykowski finał WOŚP

Finał w Charzykowach zorganizowano z myślą o małych dzieciach i zebrano mnóstwo kasy do puszek !

Sukcesem zakończył się pierwszy finał WOŚP zorganizowany na tę szczególną okazję w sali gimnastycznej w Charzykowach przez Stowarzyszenie „Charzy…” oraz pięć sołectw, z których dzieci chodzą do szkoły w Charzykowach.  To był strzał w dziesiątkę, ponieważ dla takich maluszków i dzieci z młodszych klas nie organizuje się podobnych zabaw w tym dniu.  

W spektaklu  pn. "Superbohaterowie i Profesorek Wodorek”  wystąpili dla dzieci  aktorzy grupy teatralnej „Pomarańczowy Cylinder” i Klaun KOKO z Torunia  Tematyka spektaklu dotyczyła : mycia rąk przed jedzeniem, higieny jamy ustnej, zagrożenie ze strony wirusów i bakterii oraz  odpowiedniego ubierania się.W spektaklu działo się tyle, że aż trudno to opisać. Spektakl okazał się  pełen dobrych żartów i skeczy tak, że momentami  nie wiadomo było czy to teatr czy kabaret.

Nie mniejszym sukcesem mogą się poszczyć charzykowscy wolontariusze Wielkiej Orkiestry, którzy zbierali pieniążki w Charzykowach od rana do wieczora – także  na sali gimnastycznej w czasie spektaklu. Pieniążków na WOŚP zebrano tyle, że pod koniec imprezy z trudem mieściły się w puszkach ! Jesteśmy pewni, że pobity rekord w Gminie Chojnice to zasługa tej imprezy ! Prezes Stowarzyszenia „Charzy…” Bożena Stępień wraz z J. Kołakiem - dziękują za zaangażowanie się w Charzykowski Finał sołectwom: Charzykowy, Chojniczki, Funka, Jarcewo i Kopernica, Dyrekcji Szkoły w Charzykowach za udostępnienie sali  i oczywiście wolontariuszom WOŚP !

 
Free Joomla Templates: by JoomlaShack