A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 24 Finału

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chojnicki sztab w Fundacji WOŚP

Raz w roku, mniej więcej na tydzień przed finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wolontariusze chojnickiego sztabu wyruszają w podróż do Warszawy. W czwartek, po raz pierwszy, w głównej siedzibie fundacji spotkali się z Jurkiem Owsiakiem.

Przygotowywanie identyfikatorów dla wolontariuszy z miast i gmin, odebranie puszek, serduszek oraz gadżetów przeznaczonych na licytacje, między innymi dlatego raz w roku sztaby ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się w siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chojnickiej ekipie tym razem się poszczęściło. Po kilku latach odwiedzania głównego sztabu, w końcu udało im się spotkać i przybić piątkę z Jurkiem Owsiakiem. Ponadto wolontariusze nagrali z nim spot reklamujący chojnicki WOŚP oraz zebrali autografy na fantach, które już 10 stycznia zostaną zlicytowane.

Więcej o tej wizycie napiszemy w przyszłym numerze "Czasu Chojnic". Znajdziecie w nim również artykuł poświęcony nowemu szefowi chojnickiego sztabu WOŚP, 19-letniemu Krzysztofowi Ginterowi.

tekst i fot. Anna Zajkowska

Joomla Templates at JoomlaShack.com