A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 25 Finału

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One Future - pierwszy zespół na WOŚP w Chojnicach.

One Future powstał w Miastku pod koniec lipca 2013 z inicjatywy gitarzysty Piotra Jarmoły. Pomimo krótkiego okresu działalności One Future ma już na swoim koncie 2 płyty demo własnego autorstwa oraz liczne sukcesy na scenie rockowej. Laureaci wielu przeglądów i festiwali w Polsce: m.in. finalista Seven of Festiwal w Węgorzewie 2014, uczestnicy głównego castingu 9 edycji programu Must Be The Music w Warszawie, który był emitowany w TV Polsat w 4 odcinku castingowym.

Zwycięstwo i Grand Prix I Przeglądu Zespołów Garażowych w Cewicach 2014. Laureat 2 nagrody 35 Festiwalu Rockowego „Generacja” 2015 w Koszalinie oraz liczne koncerty klubowe i plenerowe na terenie kraju.

Stawiając na swoje doświadczenie i pasje do muzyki cały czas idą do przodu. Głębokie brzmienie dźwięków gitary, pomysłowość sekcji rytmicznej oraz bardzo ciekawe partie wokalne tworzą dość oryginalną konstrukcje muzyczną oraz niepowtarzalny klimat. Portale internetowe recenzując ich poczynania określają zespół na ciekawą mieszankę rocka, a utwory takie Ja Wierzę, Niewinna  czy Pułkownik Strach to gotowe przeboje radiowe. Zespół One Future to przede wszystkim koncerty na żywo. Przebojowość i kontakt z publicznością zapewniają wspólną zabawę dostarczając niezapomnianych chwil na koncertach. 

Linki youtube

https://www.youtube.com/watch?v=OgtcDP8P21w

https://www.youtube.com/watch?v=wPidMFCg1T8

one future płyta demo OF

https://www.youtube.com/watch?v=vB70ybUlBSM&list=PLLcuiGCc5yafoMOE5gYPoMTTmPq1iRyEn

Joomla Templates: by JoomlaShack