A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 25 Finału

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rifformacja to kolejny zespół.

Rifformacja jest krakowskim zespołem muzycznym, świadczącym usługi w zakresie oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju eventów: bankietów, imprez firmowych, koncertów plenerowych, itp.
Zespół Rifformacja to 8 – osobowy skład wykształconych muzycznie artystów, którzy w trakcie występów na scenie prezentują przekrojowy repertuar muzyki polskiej i zagranicznej, okraszony barwnymi kostiumami i pokazami tanecznymi. W naszym wykonaniu usłyszycie Państwo różne style i wykonawców muzycznych: latino, muzyka bałkańska, polska i zagraniczna muzyka rockowa, najnowsze przeboje radiowe, muzyka góralska, Elvis Presley, Maryla Rodowicz, Michael Jackson.
Niewątpliwą atrakcję naszego występu stanowią pokazy taneczne w wykonaniu dwóch tancerek, które oprócz prezentacji żywiołowej choreografii w stylu flamenco, latino, bollywood, african dance, kabaret czy modern dance zapoznają Państwa z podstawowymi krokami danego stylu.

Do naszych występów na scenie posiadamy najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy, a muzyka którą usłyszycie w naszym wykonaniu, grana jest w 100% na żywo.
W przerwach muzycznych zespołu proponujemy Państwu muzykę mechaniczną, prezentowaną przez naszego DJ’a.
Zespół zapewnia również konferansjera (aktor, absolwent PWST w Krakowie) z wieloletnim doświadczeniem na scenie teatralnej jak i muzycznej…

 

https://www.youtube.com/watch?v=IjOdZd7SqrU

http://rifformacja.pl/

Joomla Templates: by JoomlaShack