A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 25 Finału

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fizjoterapeuta / Podolog

Joachim Dąbrowski- fizjoterapeuta, Małgorzata Dąbrowska - podolog.

Państwo Dąbrowscy wspierają WOŚP. Cała zebrana kwota poczas wykonywania ich pracy będzie przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. M. in koszt masażu będzie wynosił 50 zł. W dniu Finału będą do państwa dyspozycji w Domu Towarowym "Libera".

W godzinach 13.30 - 19 będzie można skorzystać z konsultacji fizjoterapuety, podologa.

Joachim zajmuję się fizjoterapią od dziesięciu lat. Ukończył studia wyższe oraz liczne kursy uzupełniające wiedzę i umiejętności. Pracuję wieloma technikami i metodami. Wykonuje masaż klasyczny i leczniczy, terapię punktów spustowych, terapię według Mulligana i Lewita, stosuje ćwiczenia w oparciu o metodę SET ( Sling Exercise Therapy) wykorzystując system Terapi Master. Całość terapii wspomagam Kinesiology Tapingiem, będącym doskonałym przedłużeniem terapii. Podchodzi do problemów zdrowotnych holistycznie, ponieważ ból w określonym miejscu ciała często ma swoją przyczynę w zupełnie innym miejscu. Dzięki temu może skutecznie walczyć z bólem i poprawiać komfort życia osoby borykającej się z problemami narządu ruchu.

Małgorzata zajmuję się specjalistyczną pielęgnacją stóp. Pomaga w przypadku wrastających paznokci, wkręcających się paznokci, paznokci grzybiczych, zdeformowanych i uszkodzonych, pękających pięt, usuwam modzele, odciski i brodawki, wykonuje rekonstrukcję paznokci, pobieram materiał do badania mykologicznego.

Zapewnia sprawdzone i bezpieczne zabiegi, wysokiej jakości preparaty lecznicze, sprzęt i narzędzia, a także komfort oraz dyskrecję.

W Gabinecie Podologicznym znajdziecie Państwo ratunek dla stóp zdeformowanych, bolących i zmęczonych. Uzyskacie wskazówki, w jaki sposób dbać o stopy, by jak najdłużej cieszyć się ich sprawnością. Polecam się również sportowcom, seniorom oraz chorym na cukrzycę. Mój Gabinet jest przyjazny dzieciom. Dobiera również dynamiczne wkładki ortopedyczne.

Joomla 1.5 Templates: by JoomlaShack