A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 25 Finału

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sztab Chojnice na Charytatywni Allegro

Krasnal o ogromnym sercu, którego celem życiowym jest poświęcenie się w imię wyższej wartości, jaką jest potrzeba niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym! 

Podpisany przez Jurka Owsiaka, opatrzony hologramem oraz banderolą 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Krasnal posiada doświadczenie aktorskie. Rolę życia zagrał w filmie reklamowym serwisu Motomi.pl pod tytułem „Niemiec”. Dzięki tej ogólnokrajowej produkcji zasłynął jako mistrz niewzruszonego uśmiechu. Zachował profesjonalizm i nie złamał się pod ciężarem cierpienia swego tytułowego współbohatera. W kuluarach wyznał nam, że jego krasnalowe serce łączyło się w bólu, jednak oddanie sprawie nie pozwoliło na chwilę słabości. Ten Krasnal to jednak kawał wrażliwca.

Krasnal emanuje pozytywną energią, można się do niego przytulić w gorszej chwili i naładować baterie. A jeżeli najdzie Cię ochota, zawsze możesz przybić mu „żółwika” po udanym dniu.

Świadomy i pewny swojej wartości postanowił pomóc potrzebującym i oddać się w ręce Wybrańca, który wygra tę licytację. Środki zebrane z Jego sprzedaży zostaną przeznaczone na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy aby wesprzeć główny cel 25. Finału akcji, czyli ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Zapraszamy do licytacji!

http://charytatywni.allegro.pl/krasnal-z-reklamy-motomi-i4032342

Joomla Templates: by JoomlaShack