A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 20 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będzie kolejny rekord chojnickiego sztabu!

Około godz.21.30 bankierzy chojnickiego sztabu przeliczyli ok.57 tysięcy złotych w skarbonkach wolontariuszy. Do tej kwoty należy dodać rezultat licytacji honorowej własności Jeziora Charzykowskiego – w niedzielny wieczór najwyższa oferowana kwota oscylowała w pobliżu 5 tysięcy złotych. W uzbieraniu tej kwoty nie przeszkodziła kapryśna pogoda, która nie szczędziła przenikliwego deszczu. Chojniczanie wrzucali chętnie, dali się też namówić na kolejne licytacje. 

– Szukamy domu dla łosia Finio, przez kilkanaście lat był on w wielu domach i liczymy na to, że ktoś go przygarnie na następny rok  - zachęcali Dariusz Stanke i Irek Korycki. Partnerami w licytacji byli Przemysław Singer i Michał Urbaniak. Ostatecznie wygrał ten drugi z kwotą 600 złotych.

Ten finał będzie też niezapomniany z kilku innych momentów – światełko do nieba trwał bagatela, kwadrans a w tym czasie pirotechnicy wystrzelili 775 ładunków! Na scenie też były niespodzianki – najmilsza to śpiew 35 dzieci ZSP 1 hitu Pink FloydAnother Brick In the Wall” w towarzystwie żeglarskiej grupy Ciągle Na Fali. Ostatnie mocne rockowe akcenty należały do stołecznej grupy the Lunatics.

Radosław Osiński

 
Joomla 1.5 Template: by JoomlaShack