A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 20 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozliczenie CHOJNICE

Rozliczenie ukarze się po finale.

Lp Numer Identyfikatora Imię i Nazwisko Kwota
1 101060 Beniamin Zakrzewski  Nieobecny
2 101057 Monika Ossowska  166,43
3 101056 Adrianna Pecarz  166,43
4 101055 Karolina Olejnik  262,02
5 101009 Monika Erlichowska  705,94
6 101008 Tomasz Szulc  721,60
7 101058 Agnieszka Dobrzelewska  696,72
8 101059 Monika Kosecka  236,85
9 101061 Dominika Stanke  503,49
10 101064 Natalia Pieczka 236,85
11 101065 Justyna Szamocka 628,08
12 101062 Katarzyna Fesio 188,92
13 101063 Dawid Stanke 386,30
14 101048 Martyna Orlikowska 623,91
15 101050 Jagoda Kubiak 455,31
16 101051 Dominika Kubiak 179,49
17 101052 Weronika Rykaczewska 364,46
18 101053 Judyta Kryger 503,08
19 101054 Agnieszka Leszczyńska 503,08
20 101036 Paulina Ossowska 341,09
21 101037 Melania Podolska 341,09
22 101038 Magdalena Filipiak 237,41
23 101039 Agnieszka Jeszke nieobecna
24 101040 Ilona Skiba nieobecna
25 101044 Marcin Idczak 557,09
25 101045 Julia Kwaśna 1121,14
26 101046 Oliwia Kleybor 1121,14
27 101047 Ewa Modrzejewska Sztab
28 101023 Kacper Czarnowski 306,99
29 101024 Ewa Hippler 270,29
30 101027 Kamil Miszewski 293,35
31 101028 Wiktoria Doege 418,03
32 101029 Aleksandra Kulas nieobecna
33 101030 Agata Smalczewska 503,08
34 101034 Konrad Kraszewski 261,98
35 101031 Daniel Nikel 188,92
36 101032 Alina Zdanowicz nieobecna
37 101033 Dawid Rożek 188,92
38 101018 Patryk Landowski 578,36
39 101019 Agnieszka Pelplinska 56,48
40 101020 Agnieszka Gawlik 370,06
41 101021 Marta Zielińska 418,03
42 101014 Weronika Zygmańska 562,97
43 101025 Aleksandra Trzeciak 246,11
44 101026 Marcin Śledz 938,10
45 101022 Weronika Marcinkiewicz 455,31
46 101012 Magdalena Piotrowska 256,75
47 101013 Agata Piepiora 306,99
48 101015 Dominika Knitter 361,42
49 101016 Adrian Kalinowski 131,84
50 101017 Bartosz Repiński 386,43
51 100998 Dawid Idczak 623,91
52 100999 Patrycja Miloch 527,41
53 101000 Laura Lemańczyk 578,36
54 101001 Daniel Kowalski nieobecny
55 101002 Katarzyna Peplińska 293,35
56 101003 Weronika Linda 938,09
57 101004 Adam Jahnke 180,99
58 101005 Patryk Glugla 487,39
59 101006 Sara Glugla 653,56
60 101007 Paweł Dobrzyński 180,99
61 101010 Filip Schulz 386,43
62 100994 Joanna Górska nieobecna
63 100995 Karolina Katolik nieobecna
64 100996 Aleksandra Piekarska 106,29
65 100997 Wojciech Dończyk 495,32
66 100912 Wojciech Klepin Sztab
67 100913 Monika Ziółtkowska 246,12
68 100914 Paulina Kosiedowska 303,46
69 100915 Ewa Dziura 303,46
70 100916 Kamila Puchalska 318,29
71 100920 Patrycja Szyngwelska 489,86
72 100919 Monika Karcz 489,86
73 100918 Angelika Kołatka 1029,63
74 100931 Marta Kontek 576,04
75 100948 Daniel Byczkowski 82,17
76 100930 Kamila Zielińska 314,90
77 100947 Karolina Piepiora 899,52
78 100917 Magdalena Kilichowska 41,92
79 100926 Jakub Kaak 197,66
80 100927 Aneta Góral nieobecna
81 100928 Iwona Chełmniak nieobecna
82 100929 Natalia Rafińska Sztab
83 100940 Michał Maciejewski 594,80
84 100939 Angelika Kołatka 293,43
85 100938 Ewelina Pacek 438,81
86 100937 Michalina Janikowska 106,29
87 100936 Ewelina Pestka 659,08
88 100935 Szymon Zabrocki 584,50
89 100934 Klaudia Urbanowicz 628,08
90 100933 Kamil Wojciechowski 428,85
91 100932 Michał Kosecki Sztab
92 100941 Patrycja Ochibowska 571,04
93 100925 Martyna Krawczyk 56,48
94 100924 Mateusz Gawlik 282,92
95 100921 Sylwia Depka Prądzyńska 584,50
96 100922 Joanna Homernik 388,30
97 100923 Mateusz Kruk 410,11
98 101049 Maciej Pasiński 261,15
99 101075 Ida Zygmańska 37,18
100 101074 Anna Zygmańska  37,18
101 101073 Wojciech Zygmański Sztab
102 101011 Agata Schulz 426,85
103 101072 Jagoda Plata 105,36
104 101071 Agnieszka Kufel  105,36
105 101070 Bogdan Kufel  105,36
106 101041 Weronika Narloch 237,41
107 101043 Ryszard Olksiewicz 386,30
108 101042 Artur Janikowski 131,84
109 101069 Tomasz Baran 67,25
110 101035 Weronika Dykier 696,72
111 101076 Klaudia Skocka Sztab
112 101066 Maksymilian Orlikowski 503,06
113 101067 Wiktoria Orlikowska 264,30
114 101068 Arseniusz Finster 94,34
115 200000 Grzegorz Wirkus 82,50
116 200001 Jan Zieliński 94,34
117 200002 Albin Orlikowski  Sztab
118 200003 Bartosz Kurkowski  Sztab
119 200004 Michał Turzyński  Sztab
120 200005 Tomasz Stanke  Sztab
121 200006 Miłosz Ceitel 387,59
122 200007 Adam Weyna Sztab
123 200008 Paweł Zakrzewski Sztab
124 200009 Dariusz Stanke Sztab
125 200010 Rafał Weyna Sztab
126 200011 Andrzej Zielkowski  Służby informacyjne
       
127 200012 Justyna Jeszke   Służby informacyjne
128 200013 Karolina Szopińska  Służby informacyjne
129 200014 Kamila Brewka  Służby informacyjne
128 200013 Karolina Szopińska  Służby informacyjne
130 200015 Daria Piechowska  Służby informacyjne
131 200016 Anna Kwasigroch  Służby informacyjne
132 200017 Michał Sulewski  Służby informacyjne
133 200018 Weronika Szyca  Służby informacyjne
134 200019 Daria Kukowska  Służby informacyjne
135 200020 Agata Lewandowska  Służby informacyjne
136 200021 Kamil Steffer  Służby informacyjne
137 200022 Łukasz Mechliński  Służby informacyjne
138 200023 Szymon Turzyński  Służby informacyjne
139 200024 Patryk Landowski  Służby informacyjne
140 200025 Piotr Boruta  Służby informacyjne
141 200026 Szymon Kabaciński  Służby informacyjne
142 200027 Michał Leszka  Służby informacyjne
143 200028 Adrianna Stachowiak  Służby informacyjne
144 200029 Katarzyna Olik  Służby informacyjne
145 200030 Diana Furmaga  Służby informacyjne
146 200031 Karolina Kabat  Służby informacyjne
147 200032 Dominik Gollus  Służby informacyjne
148 200033 Wiktor Milewczyk  Służby informacyjne
149 200034 Krzysztof Ginter  Służby informacyjne
150 200035 Michał Szweda  Służby informacyjne
151 200036 Paweł Orzłowski  Służby informacyjne
152 200037 Elwira Orlikowska Sztab
153 200038 Edward Pietrzyk Sztab
154 200039 Kinga Wielewicka Sztab
155 200040 Pies Sonia  
156 200053 Ewelina Ebertowska Sztab
157 200054 Mateusz Galinski Sztab
158 200055 Michał Galinski Sztab
159 200056 Emanuel Orman Sztab
160 200057 Sławomira Wilczyńska Moto-Orkiestra
161 200058 Leszek Stachowiak Moto-Orkiestra
162 200059 Wojciech Domek Moto-Orkiestra
163 200060 Adam Drabek Moto-Orkiestra
164 200061 Michał Gut Moto-Orkiestra
165 200062 Marta Korycka Moto-orkiestra
166 200063 Ireneusz Korycki Moto-orkiestra
167 200064 Tomasz Michalski Moto-orkiestra
168 200065 Krzysztof Muszyński Moto-orkiestra
169 200066 Arkadiusz Erdmański Moto-orkiestra
170 200067 Mateusz Wilczyński Moto-orkiestra
171 200068 Dariusz Hapka Moto-orkiestra
172 200069 Wojciech Przeniczny Moto-orkiestra
173 200070 Hallek Moto-orkiestra
174 200071 Stefan Karnabal Moto-orkiestra
175 200072 Monika Michalik Moto-orkiestra
176 200073 Agata Weyna   Sztab
177 200074 Kamila Skotarczak  Sztab
178 200075 Łukasz Remus  Sztab
179 200076 Karol Pajdak 555,63
180 200077 Karolina Sowińska Sztab
181 200078 Michał Miszewski Sztab
182 200079 Daria Suchocka 197,18
183   Zuzanna Niemczyk 199,08
 
Joomla Templates: by JoomlaShack