A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 24 Finału

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2016 - Aktualności

Zaproszenie od Jurka Owsiaka

Szczęśliwego Nowego Roku 2016!
Dużo zdrowia, energi i uśmiechu na twarzy!!

 

Specjalnie dla wszystkich mieszkańców Chojnic i okolic Jurek Owsiak wysyła zaproszenie do wzięcia udziału w 24 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Zobaczcie sami co chce Wam powiedzieć!

 ~ Siema!

https://www.youtube.com/watch?v=zVLv9bwMxMA

 

Oficjalny Diamentowy Jubileusz Królowej

Sztab WOŚP Chojnice otrzymał na licytację 2 numizmaty. 

Królowej Wielkiej Bratanii Diamentowy Jubileusz - tylko drugi taki Jubileusz w długiej historii Wielkiej Brytanii - był prawdziwie historycznym momentem w życiu narodu.

Aby uczcić to Grand Royal okazji Mennica wybiła Królewski piękną nową monetę z portretami Jej Królewskiej Mości obejmujące jej długie panowanie.

A duszą dla każdego kolekcjonera niech będzie ta moneta, fachowo wykonana i w idealnym stanie, jest przedstawiona w folderze z informacjami panowania Jej Królewskiej Mości.

 

Przekazanie obrazu przez pana Marcina

W dniu 22.12.2015 roku następiło przekazanie przez pana Marcina Wróblewskiego obrazu na licytację. 

Pan Marcin Wróblewski co roku przekazuje swoje działa na rzecz WOŚP oraz w dniu Finału będzie można spotkać go z puszką. 

Drugi zespół

Drugim zespołem, który będzie z nami podczas Finału jest Dubska.

Przesłuchajcie kawałek, zakochajcie się w tym reggae i wbijajcie na ryneczek.

Chłopaki startują o 17:00!

Przybywamy licznie!

 

Zespół DUBSKA powstał w Bydgoszczy w 1999 roku. Początkowo muzyka zespołu niemal pozbawiona była wokalu a na główny plan wysunięta była jazzująca sekcja dęta. Muzyka jaka powstawała w pierwszym okresie działalności zespołu inspirowana była reggae i ska z licznymi elementami dubu.Kilka lat później w zespole pojawili się wokaliści, Marcin Muszyński (2003) i Dymitr Czabański (2004), co spowodowało zwrot muzyki Dubska w kierunku piosenek. Pierwsza oficjalna płyta zespołu - „Dubska” - ukazała się w 2005 roku. Był to wówczas jeden z najlepszych debiutów na polskiej scenie reggae, co potwierdził coroczny plebiscyt magazynu „Free Colours” - jedynego polskiego pisma poświęconego w całości muzyce reggae.

https://www.youtube.com/watch?v=mBXL36qBAd0

~ Siema!

Joomla Templates: by JoomlaShack