A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 25 Finału

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2017 - Aktualności

Layo - kolejny zespół.

Layo, zespół grający muzykę reggae, a z nią łączy różne style, jak: rock i ska. Powstał w 2007 roku. Aktualnie zespół występuje w składzie: Tomasz Ryl - perkusja, Bartłomiej Zwiewka - bas , Dawid Steliga - wokal i gitara, Beniamin Zakrzewski - drugi wokal i gitara.

Czytaj więcej: Layo - kolejny zespół.

Farba - drugi zespół.

Zespół powstał w październiku 1999 r. w Gdyni. Grupę założyli wokalistka Joanna Kozak, perkusista Jacek Woźniak oraz gitarzysta Artur Przygoda. Nazwa zespołu Farba powstała podczas jednego z koncertów, kiedy sponsor imprezy rzucił ze sceny na widzów saszetki reklamowe z farbą do włosów, które popękały i niedługo potem każdy miał na sobie trochę farby. Farba ma za sobą występy m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, czy koncerty na imprezie Destination Chicago 2003 w Stanach Zjednoczonych. Zespół znany jest z żywiołowości na koncertach i charyzmy wokalistki – Joanny Kozak.

Czytaj więcej: Farba - drugi zespół.

One Future - pierwszy zespół na WOŚP w Chojnicach.

One Future powstał w Miastku pod koniec lipca 2013 z inicjatywy gitarzysty Piotra Jarmoły. Pomimo krótkiego okresu działalności One Future ma już na swoim koncie 2 płyty demo własnego autorstwa oraz liczne sukcesy na scenie rockowej. Laureaci wielu przeglądów i festiwali w Polsce: m.in. finalista Seven of Festiwal w Węgorzewie 2014, uczestnicy głównego castingu 9 edycji programu Must Be The Music w Warszawie, który był emitowany w TV Polsat w 4 odcinku castingowym.

Czytaj więcej: One Future - pierwszy zespół na WOŚP w Chojnicach.

Wystartowała produkcja puszek na 25. Finał!

W łódzkim zakładzie firmy Stora Enso Poland S.A. rozpoczęła się produkcja 180 000 puszek, które trafią do wolontariuszy w Polsce i na świecie. 

Od wielu już lat puszki wykonane są z kartonu, które podkreślają zaufanie Fundacji WOŚP do osób zbierających pieniądze poczas kolejnych Finałów. Ich projekt, za każdym razem jest bardzo kolorowy i podkreśla radosną atmosferę zbiórki. Puszki trafią do 120 000 wolontariuszy w Polsce i na świecie. 

-Nie mamy specjalnej agencji, ten projekt robię ja i ekipa naszych grafików. Wszystko do siebie pasuje, puszka jest sztywna, świetnie się składa, tak naprawdę można otworzyć ją palcem, ale to jest piękna zbiórka uczciwych ludzi- powiedział Jerzy Owsiak, uruchamiając całą produkcję. 

Joomla Templates from JoomlaShack.com