A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 25 Finału

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2017 - Aktualności

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Pomaganie jest miarą naszego człowieczeństwa, pozwala uwierzyć, że człowiek mimo wszystko jest istotą stworzoną do niesienia dobra. Pamiętajmy o tym w Miedzynarodowym Dniu Wolontariusza. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnicach dziękuje wszystkim wolontariuszom za dotychczasową pomoc i wierzy, że i tym razem spotkamy się podczas finału WOŚPu. Siema!

Jak będzie wyglądał wolontariusz?

Jak będą wyglądali wolontariusze 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, których spotkacie 15 stycznia 2017 roku na ulicach w Polsce i na świecie? Zobaczcie!

Każdy z nich będzie miał ze sobą kolorową tekturową puszkę i identyfikator, na którym znajdują się: imię, nazwisko, zdjęcie, numer zbiórki, hologram (potwierdzający oryginalność identyfikatora), pieczątka naszej Fundacji oraz kod QR. Te dwie rzeczy będą jego znakiem rozpoznawczym! Dodatkowo każdy wolontariusz będzie miał ze sobą dla Was samoprzylepne czerwone serduszka, które dobrze znacie. :)

Zwykle wolontariuszy spotkacie poruszających się w grupkach, dla bezpieczeństwa nie będą chodzić pojedynczo. Niektórzy będą ubrani bardziej kolorowo, inni mniej jedni będą chodzić ze swoimi czworonogami, inni zabiorą ze sobą całe rodziny. Ale wszyscy będą w uśmiechem od rana do wieczora kwestować razem z nami i grać dla dzieci i seniorów!

Są też Chojnice

Obdarujemy 218 placówek w całej Polsce

W dniach 21 – 23 listopada 2016 (poniedziałek – środa) w Warszawie odbył się 47. Konkurs Ofert Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na zakup sprzętu medycznego. W efekcie trzydniowych negocjacji Fundacja WOŚP pozyskała dla oddziałów pediatrycznych polskich szpitali 2469 nowoczesnych urządzeń medycznych. Ich zakup sfinansowany będzie ze środków zebranych w 24. Finale WOŚP (10 stycznia 2016 roku). Urządzenia trafią do 218 placówek w całej Polsce.

 

Na tej liście są też Chojnice !!!

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza - oddział Pedatryczny otrzyma:

Lokalizator naczyń,

Holter ABPM,

Kardiomonitor,

2 Pompz strzykawkowe.

 

http://wosp.org.pl/aktualnosci/obdarujemy-218-placowek-w-calej-polsce

 

Dziękujemy.

Puszka i identyfikator Finału

Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem.

Na identyfikatorze znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora oraz kod QR. Wkrótce pokażemy Wam identyfikator najbliższego Finału.

 

Rekrutacja zakończona.

Rekrutacja na wolontariuszy zakończona !!!

Dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili się aby kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnicach. W dniu dzisiejszym tj. 03.11.2016r. zakończyliśmy rekrutację na wolontariuszy. Zebraliśmy łącznie 98 osób które będą kwestować na terenie miasta Chojnice. Zostało 80 miejsc dla kwestujących w Gminie Chojnice. Opiekunowie w danych terenach będą zbierać wolontariuszy którzy będą kwestować min w Charzykowy, Swornegacie, Pawłowo, Silno, Krojanty itd.

Do wszystkich wolontariuszy z Miasta Chojnice zostały wysłane zobowiązania teraz WASZE zadanie. Dostarczenie zobowiązań. 

Szef sztabu gminnego:

Zbigniew Nojman
mobile: 502-150-880
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pan Zbyszek udziale wszelkich informacji dot. Sztabu Gminnego.

Siema

Sztab WOŚP

Joomla Templates from JoomlaShack.com