A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 25 Finału

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2017 - Aktualności

Jak zapobiegac chorobom ukladu kostno miesniowego ??

Jak ćwiczyć aby utrzymać nie tylko kręgosłup ale cale ciało w dobrej kondycji i zapobiegać chorobom układu kostno mięśniowego. Zajęcia około 45 minut. Pan Joachim Dąbrowski pokaże jak każdy w domu może ćwiczyć. Wystarczy kawałek podłogi i dobre chęci a problemy z kręgosłupem nas nie dotkną:-)
godzina 16:00
miejsce: Dom Towarowy u Libery.

Zbliżeniowe datki

Uwaga!

 

Po raz pierwszy do naszego sztabu trafił terminal.

Jesteśmy jednym z 70 sztabów który posiada owe urządzenie w całym kraju!

 

Jeśli ktoś z Was będzie chciał przekazywać datki w zbliżeniowy sposób to zapraszamy w dniu finału na płytę rynku. Tam znajdziecie wolontariuszkę, która będzie poruszała się w jego obrebie z taki oto terminalem. Dodatkowo dodamy, że podczas aukcji będzie można rozliczyć się już nie tylko gotówkowo ale również cyfrowo :)
Jak rozpoznać takiego wolontariusza?
Wolontariuszka będzie posiadała:

koszulkę z napisem „Zbliż się do Orkiestry”
identyfikator 25. Finału WOŚP
tradycyjną puszkę
naklejki z sercem WOŚP.

 

W trosce o bezpieczeństwo każdy terminal:
* będzie oznaczony naklejką z hologramem WOŚP.
* logo Orkiestry będzie wyświetlane na ekranie urządzenia w trakcie transakcji
* logo Orkiestry znajdzie się także na wydruku potwierdzającym transakcję bezgotówkową.

 

~ Siema!

 

Sztab Chojnice na Charytatywni Allegro

Krasnal o ogromnym sercu, którego celem życiowym jest poświęcenie się w imię wyższej wartości, jaką jest potrzeba niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym! 

Podpisany przez Jurka Owsiaka, opatrzony hologramem oraz banderolą 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Krasnal posiada doświadczenie aktorskie. Rolę życia zagrał w filmie reklamowym serwisu Motomi.pl pod tytułem „Niemiec”. Dzięki tej ogólnokrajowej produkcji zasłynął jako mistrz niewzruszonego uśmiechu. Zachował profesjonalizm i nie złamał się pod ciężarem cierpienia swego tytułowego współbohatera. W kuluarach wyznał nam, że jego krasnalowe serce łączyło się w bólu, jednak oddanie sprawie nie pozwoliło na chwilę słabości. Ten Krasnal to jednak kawał wrażliwca.

Krasnal emanuje pozytywną energią, można się do niego przytulić w gorszej chwili i naładować baterie. A jeżeli najdzie Cię ochota, zawsze możesz przybić mu „żółwika” po udanym dniu.

Świadomy i pewny swojej wartości postanowił pomóc potrzebującym i oddać się w ręce Wybrańca, który wygra tę licytację. Środki zebrane z Jego sprzedaży zostaną przeznaczone na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy aby wesprzeć główny cel 25. Finału akcji, czyli ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Zapraszamy do licytacji!

http://charytatywni.allegro.pl/krasnal-z-reklamy-motomi-i4032342

Jarosław Urbański

Pan Jarosław Urbański jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Rzeźby w Pracowni Ceramiki  z wynikiem celującym.

W tym roku przekazuje swoją rzeźbę na licytację wraz ze zdjęcie. Zdjęcia można znaleźć w zakładce "Licytacje"

Więcej informacji o autorze:

https://web.facebook.com/urbanskipracownia/

http://jaroslawurbanski.pl/

 

 

Fizjoterapeuta / Podolog

Joachim Dąbrowski- fizjoterapeuta, Małgorzata Dąbrowska - podolog.

Państwo Dąbrowscy wspierają WOŚP. Cała zebrana kwota poczas wykonywania ich pracy będzie przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. M. in koszt masażu będzie wynosił 50 zł. W dniu Finału będą do państwa dyspozycji w Domu Towarowym "Libera".

W godzinach 13.30 - 19 będzie można skorzystać z konsultacji fizjoterapuety, podologa.

Joachim zajmuję się fizjoterapią od dziesięciu lat. Ukończył studia wyższe oraz liczne kursy uzupełniające wiedzę i umiejętności. Pracuję wieloma technikami i metodami. Wykonuje masaż klasyczny i leczniczy, terapię punktów spustowych, terapię według Mulligana i Lewita, stosuje ćwiczenia w oparciu o metodę SET ( Sling Exercise Therapy) wykorzystując system Terapi Master. Całość terapii wspomagam Kinesiology Tapingiem, będącym doskonałym przedłużeniem terapii. Podchodzi do problemów zdrowotnych holistycznie, ponieważ ból w określonym miejscu ciała często ma swoją przyczynę w zupełnie innym miejscu. Dzięki temu może skutecznie walczyć z bólem i poprawiać komfort życia osoby borykającej się z problemami narządu ruchu.

Małgorzata zajmuję się specjalistyczną pielęgnacją stóp. Pomaga w przypadku wrastających paznokci, wkręcających się paznokci, paznokci grzybiczych, zdeformowanych i uszkodzonych, pękających pięt, usuwam modzele, odciski i brodawki, wykonuje rekonstrukcję paznokci, pobieram materiał do badania mykologicznego.

Zapewnia sprawdzone i bezpieczne zabiegi, wysokiej jakości preparaty lecznicze, sprzęt i narzędzia, a także komfort oraz dyskrecję.

W Gabinecie Podologicznym znajdziecie Państwo ratunek dla stóp zdeformowanych, bolących i zmęczonych. Uzyskacie wskazówki, w jaki sposób dbać o stopy, by jak najdłużej cieszyć się ich sprawnością. Polecam się również sportowcom, seniorom oraz chorym na cukrzycę. Mój Gabinet jest przyjazny dzieciom. Dobiera również dynamiczne wkładki ortopedyczne.

Joomla Templates: by JoomlaShack