A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 20 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2012 - Aktualności

Podsumowanie XX Finału z 2012 roku.

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 Zebraliśmy 50.638.801,30 PLN

Kwota zadeklarowana w dniu Finału – 40.269.194,76 PLN

 

Czytaj więcej: Podsumowanie XX Finału z 2012 roku.

Zebrane pieniądze w mieście Chojnice i gminie Chojnice

Wolontariusze do puszek uzbierali 69 106,94zł (są w tym również licytacje prowadzone na scenie) dodatkowo na aukcjach Allego Chojnicki Sztab WOŚP sprzedał "Jezioro Charzykowskie" za kwotę 20 100,00zł co razem daje kwotę 89 206,94zł. Mamy zatem kolejny rekord w naszym mieście :-)

Pani i Władczyni Jeziora Charzykowskiego

Przez cały rok 2012 Panią i Władczynią Jeziora Charzykowskiego zostaje Pani Agnieszka Legin obecnie mieszkanka Katowic- rodowita chojniczanka.

Sprzedaliśmy Jezioro Charzykowskie!!!

O północy z poniedziałku na wtorek zakończyła się się aukcja WOŚP Allegro na której Chojnicki Sztab WOŚP sprzedał Jezioro Charzykowskie za sumę 20 tysięcy i 100 złotych!!!

Podziękowanie dla ekipy medialnej :-)

Za pośrednictwem naszej Chojnickiej Orkiestrowej strony WWW składam serdecznie podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do jej powstania i bieżącego aktualizowania przez cały dzień XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W szczególności dziękuję osobom wymienionym poniżej za ich pracę w sztabie, na ulicach naszego miasta i dostarczanie materiałów, które mogliśmy i jeszcze będziemy mogli opublikować:

  • Adam Weyna (tworzenie i aktualizacja galerii fotograficznych)
  • Łukasz Remus (projekty graficzne)
  • Radosław Osiński (fotoreporter)
  • Aleksander Knitter (fotograf)
  • Michał Miszewski (fotograf)
  • Romana Buława (fotograf)
  • Michał Maciejewski (fotograf)


Powyżej piszę, o materiałach, które zamierzamy jeszcze publikować. Tak to prawda. Na naszej stronie do końca miesiąca będą się pojawiały dodatkowe zdjęcia w galeriach fotograficznych, których otrzymaliśmy taką masę, że nie byliśmy w stanie wszystkiego na bieżąco obrobić i opublikować. Zapraszam zatem do odwiedzania naszej strony i wspominania tego pomimo wszystko "ciepłego" dnia.

Wojciech Zygmański
(fotograf i administrator serwisu)

Będzie kolejny rekord chojnickiego sztabu!

Około godz.21.30 bankierzy chojnickiego sztabu przeliczyli ok.57 tysięcy złotych w skarbonkach wolontariuszy. Do tej kwoty należy dodać rezultat licytacji honorowej własności Jeziora Charzykowskiego – w niedzielny wieczór najwyższa oferowana kwota oscylowała w pobliżu 5 tysięcy złotych. W uzbieraniu tej kwoty nie przeszkodziła kapryśna pogoda, która nie szczędziła przenikliwego deszczu. Chojniczanie wrzucali chętnie, dali się też namówić na kolejne licytacje. 

– Szukamy domu dla łosia Finio, przez kilkanaście lat był on w wielu domach i liczymy na to, że ktoś go przygarnie na następny rok  - zachęcali Dariusz Stanke i Irek Korycki. Partnerami w licytacji byli Przemysław Singer i Michał Urbaniak. Ostatecznie wygrał ten drugi z kwotą 600 złotych.

Ten finał będzie też niezapomniany z kilku innych momentów – światełko do nieba trwał bagatela, kwadrans a w tym czasie pirotechnicy wystrzelili 775 ładunków! Na scenie też były niespodzianki – najmilsza to śpiew 35 dzieci ZSP 1 hitu Pink FloydAnother Brick In the Wall” w towarzystwie żeglarskiej grupy Ciągle Na Fali. Ostatnie mocne rockowe akcenty należały do stołecznej grupy the Lunatics.

Radosław Osiński

Najmłodsi wolontariusze w Chojnicach

W Chojnicach zbierają pieniądze duzi i mali. Na zdjęciu poniżej dwie najmłodsze wolontariuszki Wiktoria Orlikowska (7lat) i Ida Zygmańska (3lata).

Światełko niedługo...

Za nami koniec występów kolejnych zespołów. Poniżej zdjęcie z koncertu grupy "Przed Nami", a przed nami długo wyczekiwane światełko do nieba! To trzeba zobaczyć!

Jedziemy dalej...!

Za nami występ kabaretu Ciacho. Cały czas w przerwach trwają licytacje. Sesję fotograficzną wygrał pan Grzegorz Rybka z Człuchowa. Koncerty nadal trwają... Zapraszamy wszystkich na rynek!

Wolontariusze z Konarzyn

Około godziny 15:00 do sztabu przyjechali wolontariusze z Konarzyn pod opieką Pana Jacka Warsińskiego i zostawili zebrane przez siebie pieniądze (1760,17zł). Od lewej Fabian Miszewski, Dominika Lubiewska, Dominika Kruth.

Grafiti na licytację

Chojnicki graficiarz BER1 przekazał na licytację WOŚP jedną ze swoich prac.

Czytaj więcej: Grafiti na licytację

Tak liczymy zebraną kasę

Wolontariusze ze sztabu do południa przeliczyli ponad 16 tysięcy z pieniędzy, które Państwo wrzuciliście do puszek WOŚP. Na zdjęciu od lewej Rafał Muzolf, Kamila Skotarczak, Elwira Orlikowska.

 
Joomla Tutorial by JoomlaShack.com