A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 20 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2012 - Aktualności

To się nazywa współpraca

Chojnickie media korzystają z gościnności Sztabu i aktualizują na bieżąco regionalne serwisy informacyjne. Na zdjęciu redaktor Radosław Osiński z portalu Chojnice.com.

Zdrowa Woda w Sztabie!

 

Zespół Zdrowa Woda odwiedził już sztab. Wypijają kawę pośród nas, by za chwilę udać się na scenę.

Władze w Sztabie!

Władze naszego miasta również zbierają! Odwiedzili nasz Sztab by odebrać identyfikatory oraz puszki. Ciekawe jak wiele uzbierają? :)

Moto-orkiestra

Samochody są "dopieszczane", czas do startu się zbliża! Przypominamy, że na terenie wokół Hetmana od godz. 17 będzie dzisiaj głośno!

Koncerty na scenie już trwają!

Koncerty na scenie już się rozpoczęły. Na scenie zaprezentowała się grupa Living on Venus:)

Całoroczne oszczędności przekazane do Sztabu

Sześcioletnia dziewczynka Kamila Skórska przez rok zbierała pieniążki i dziś przyniosła je do Sztabu WOŚP.

Dar od firmy GREGUS MEBLE

Do siedziby Chojnickiego Sztabu WOŚP przybyli przedstawiciele człuchowskiej firmy GREGUS MEBLE. Przynieśli wykonany przy użyciu maszyn swojej firmy tabliczkę pamiątkową XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tabliczka zostanie zlicytowana w przerwie między koncertami dziś wieczorem na scenie znajdującej się na rynku.

Czytaj więcej: Dar od firmy GREGUS MEBLE

Tradycyjna wizyta

Pan Jerzy Kwiatkowski również w tym roku przyszedł z wnuczkiem Aleksandrem Olkowskim do Chojnickiego Sztabu WOŚP. Chłopiec wrzucał do puszki swoje wszystkie oszczędności, które udało mu się przez cały rok uzbierać. Postawa Aleksandra zasługuje tym bardziej na wyróżnienie i pochwałę, że nie jest to jednorazowy incydent, ale chłopiec cyklicznie co roku odwiedza Chojnicki Sztab WOŚP.

Czytaj więcej: Tradycyjna wizyta

Montaż sceny

Na rynku ku końcowi zbliża się montaż sceny i nagłośnienia. Już niedługo Orkiestra zabrzmi w Chojnicach. Na pewno to usłyszycie! Zapraszamy na nasz chojnicki rynek, jakby to ktoś powiedział "oj będzie się działo!"

W Sztabie praca od samego rana!

Już od rana wolontariusze zebrali się by wyruszyć na miasto. Zabrali ze sobą zarówno puszki jak i  WOŚP-owe serduszka. Na pewno ich zauważycie! :)

Występy dla WOŚP w CHDK

Koncert zespołów tanecznych. Wystąpią dla WOŚP MUSIC DANCE, SIGMA, SOLIŚCI i DUETY działające przy naszej placówce 8 stycznia 2012 o godz. 16:00 wstęp wolny serdecznie zapraszamy.

Orkiestra w Chojnicach już nastrojona!

I zagrała w świątecznym nastroju! W szczelnie wypełnionej widzami auli Szkoły Podstawowej nr 1 odbył się koncert uczniów tej szkoły Repertuar - świąteczny jasełkowy, wykonanie - mistrzowskie bo w wykonaniu najmłodszych uczniów.

Koncert był różnorodny, bowiem tradycyjne kolędy były wymieszane z pastorałkami, piosenkami z kaszubskim czy też góralskim rodowodem. Podczas koncertu były już zbierane pieniądze na rzecz WOŚP. Dzisiaj (6.01.) kolejna okazja, bo od godz. 19 w Kornelu gra Metalowa Orkiestra czyli grupy Sunkingroad i Bregma.

Radosław Osiński
źródło: Portal Chojnice.com

 
Free Joomla Templates: by JoomlaShack