A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

WOŚP - 2011 - Aktualności

Zebrane pieniądze w roku 2011

NASZ SZTAB W ROKU 2011 UZBIERAŁ 61081,44 zł


Cała Fundacja WOŚP zebrała 47 248 415,05 PLN.

 

Więcej w podsumowaniu na stronie "O XIX finale WOŚP".

Litcytacje na OSIR

Figurkę samolotu F16 dar od dowódcy sił powietrznych, sprzedano za 1900zł. Komplet 3 krawatów wylicytowano za 1700zł. Delfin uzyskał cenę 1050zł. Drugi raz licytowano obraz, który podczas licytacji na starym rynku kupił burmistrz Chojnic Arsenius Finster za kwotę 150zł, drugi raz osiągnął cenę 800zł.

Jezusa Armia

Na scenie gra dla Was zespół Jezusa Armia z Gdyni. Rozpoczęli swój występ o godzinie 16.20 i będą grać do godziny 17.20. Zapraszamy na wysłuchanie ciekawych aranżacji piosenek z gatunku katolickiego rocka.

Coroczna wizyta Pana Jerzego wraz z wnuczkiem w sztabie

Pan Jerzy również w tym roku przyszedł z wnuczkiem do sztabu WOŚP. Chłopiec wrzucił do puszki swoje wszystkie oszczędności, które udało mu się przez cały rok uzbierać.

Zbiórka w schronisku

Z inicjatywy wychowawcy Mariusza Zdolskiego w tym roku orkiestra zagrała również w chojnickim Schronisku dla Nieletnich. Wychowankowie zrobili wśród siebie zbiórkę, zbierając 184,79zł.

Na scenie gra FARBA

O godzinie 15.00 rozpoczął się na chojnickiej scenie koncert zespołu Farba. Zapraszamy wszystkich siedzących w domach do przyjścia na starówkę.

Piękny konik na licytację

Igor i Tobiasz podarowali na licytację swojego drewnianego konika Kacperka. Konik trafi na chojnicką scenę i zostanie zlicytowany w przerwie między koncertami.

Wojsko przygotowało grochówkę

Na płycie Starego Rynku w Chojnicach wojsko przygotowało grochówkę dla wszystkich, którzy przyjdą na koncert. Wystarczy wrzucić jakikolwiek datek by otrzymać talerz gorącej, pysznej zupy.

 

Gabinet Edukacji i Promocji Zdrowia „GEMINI”

zagra dla orkiestry organizując bezpłatne badania profilaktyczne, z których skorzystać mogą wszyscy chętni, zainteresowani włączeniem się do akcji WOŚP.

W godzinach od 12:00 do 18:00 w Centrum Medycznym przy ulicy Kościerskiej 9, gabinet 39
(parter) wykonywane będą bezpłatne badania:
- spirometryczne ( badania wydolności oddechowej płuc),
- badania słuchu
- pomiary glukozy we krwi
- pomiary ciśnienia krwi

Wejście do budynku Centrum Medycznego będzie otwarte od strony poradni dziecięcej.

Koncert w Pubie Kornel

W piątek 07 stycznia 2011 o godzinie 18:30 rozpoczął się koncert w Pubie Kornel który trwał do północy. Koszt wstępu (10zł od osoby) oraz kwoty uzbierane z licytacji zasilą konto chojnickiego sztabu WOŚP.

Plakat

Gdy klikniesz przycisk więcej to zobaczysz nasz regionalny plakat WOŚP'u :-)

Czytaj więcej: Plakat

Uwaga zebranie sztabu WOŚP

05.01.2011 w Komendzie Hufca godz.18.00 zebranie Sztabu.

To było już ostatnie spotkanie sztabu przed samym Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały sztab omówił program imprezy i dopinaliśmy każdy szczegół, aby wszystko wyszło jak należy. Na spotkanie przybył też p. Dariusz Stanke który będzie konferansjerem i udzieliliśmy mu wskazówek odnoście finału na rynku.

Kolejne atrakcje XIX Finału WOŚP Chojnice

Cały czas osoby i instytucje zaangażowane w prace nad Chojnickim finałem pracują nad kolejnymi atrakcjami. Do naszego worka atrakcji dorzucamy wojskową grochówkę przygotowaną przez Jednostkę Wojskową w Nieżychowicach. Poza tym musimy nadać imię kolejnej maskotce. Jest to delfin ma 1,5m i powinien niedługo pojawić się w galerii przedmiotów do licytacji. W piątek na spotkaniu wolontariuszy możemy nadać mu imię.

UWAGA WOLONOTARIUSZE !!!

Spotkanie wszystkich wolontariuszy odbędzie się w piątek 7 stycznia 2011r. w MKS CHOJNICZANKA  przy ulicy Mickiewicza 12 w Sali konferencyjnej o godzinie 1800. Oczywiście obecność obowiązkowa. !!!!!!!!!!

Wyjazd do Warszawy

W czwartek 30 grudnia przedstawiciele sztabu wraz z dwoma wolontariuszami Arkiem Skibą z Chojnic i Przemkiem Niemiec ze sztabu gminnego odwiedzili siedzibę fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. W sympatycznej atmosferze przygotowaliśmy dla Was identyfikatory. Wróciliśmy z plakatami, mnóstwem serduszek oraz oczywiście dobrymi humorami.

Joomla Templates: by JoomlaShack