A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

WOŚP - 2010 - Aktualności

Finał zakończony!

Rekordowymi kwotami zakończyły się licytacje w hali Centrum Parku podczas koncertu znakomitej wojskowej orkiestry. Znany już łoś Finio po raz siódmy zmienił właściciela - tym razem na rok trafi do właściciela firmy Meblik. Niezrównany w przeprowadzaniu licytacji prezes Mariusz Paluch skutecznie przyczynił się do powiększania rezultatu tej sprzedaży. Jednakże o niebywałym sukcesie zbiórki pieniędzy w hali Centrum Parku zdecydowała szczodrość chojnickich przedsiębiorców i innych gości koncertu. Doszło nawet do zawiązania okolicznościowej spółki: Izabela Odejewska, Kazimierz Ginter i Tadeusz Porożyński wylicytowali możność dyrygowania orkiestrą w trakcie "Marsza Radetzkiego" i kupna batuty dyrygenckiej w sumie za 3 tysiące złotych. Również przedmioty podarowane przez muzykalnych żołnierzy cieszyły się powodzeniem.
W trakcie trwania koncertu nasi sztabowcy zjawili się na Starym Rynku. Zagrali dla chojniczan, którzy przyszli obejrzeć wystrzeliwane światełko do nieba.

!!!! ZMIANA PLANU GRY!!!!

Z powodu niesprzyjającej aury zostaliśmy zmuszeni do zmiany programu.

Wszystkie koncerty w Chojnickim Domu Kultury ZOSTAJĄ ODWOŁANE!!!!

Program zastępczy:
16:00 - 18:00 - pomieszczenie sztabu oraz przed sztabem - biuro MKS Chojniczanka
różne koncerty w wykonaniu "WOŚP-owych Przyjaciół"

19:00 - Park Wodny ul. Wagnera...
Występ Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Sił Powietrznych
na początku występu odbędą się licytacje gadżetów WOŚP-owych

19:30 - Stary Rynek
"WOŚP-owi Przyjaciele" ponownie zagrają


20:00 - Stary Rynek
Światełko do nieba


Liczymy, że nie zawiedziecie Dzieciaków oraz wesprzecie XVIII Finał WOŚP

Wolontariusze na trasie.

Od godz. 8:00 Wolontariusze wyruszyli na miasto. Można ich znaleźć w pobliżu kościołów oraz większych sklepów.

Mega metalowy wieczór!

Czy to możliwe, żeby w Chojnicach na orkiestrowym koncercie zagrała Metallica? U nas wszystko jest możliwe. To za sprawą chojnickiej grupy No Remorse, dowodzonej przez "Tolasa". Złudzenie podobieństwa brzmienia i biegłości instrumentalistów były zdumiewające. Podczas ich koncertu panował niesamowity nastrój. zaś całość rozkręcali nieco młodsi muzycy po fachu, Insecticide - jako pierwsi na liście wykonawców. Co ciekawe, w finale ich setu z gitarą basową dołączył do nich... Peter Ulrich z Emsdetten. To był debiut w roli hardcore'owego muzyka! I wreszcie w finale zaprezentowali się reprezentanci doom metalu, Tortured Spirit z naszego partnerskiego miasta. Frekwencja tego koncertu przerosła nasze oczekiwania - takich tłumów w Kornelu dawno nie było i za to wielkie dzięki każdemu z osobna, kto wybrał się na ten koncert. Kontrast był niebywały - na zewnątrz upiorna śnieżyca a w środku pulsujący gorącem radością klub.

Pilna wiadomość do sztabu gminnego!

Zmiany w wyjazdach wolontariuszy z gminy Chojnice. W związku z warunkami atmosferycznymi 4 wolontariuszy z Lichnów jedzie do Swornychgaci wyjazd o godz. 7:15, a 4 wolontariuszy z Pawłowa do Charzyków wyjazd o 8:30.

Sztab już działa!

Od piątkowego popołudnia członkowie naszego sztabu pracują jak pszczółki. Mamy przygotowane skarbonki dla każdego wolontariusza, z chwili na chwilę rośnie stos serduszek dla każdego darczyńcy. A za nami także pierwsze emocje muzyczne. W pubie Etap w piątkowy wieczór fani hip-hopu mieli okazję posłuchać nowej generacji artystów tego gatunku muzyki. W piątek do naszych skarbonek trafiły pierwsze pieniądze! Grosza nie szczędzili pracownicy służby więziennej - ogromne dzięki!. Dochód z kwesty wzrósł także po hip hopowym koncercie.

Zespoły nie zagraja...

Zespoły Layo oraz High nie wystąpią podczas niedzielnego koncertu.

Masz jakieś pytania? Sugestie?

Masz jakieś pytania? Sugestie? Masz zdjęcia którymi chcesz się z nami podzielić? Pisz, przesyłaj zdjęcia na maila, dzwoń śmiało!

TELEFON: 511 261 122

GG: 19127042

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Uwaga Wolontariusze!

Mamy dla was identyfikatory, puszki i moc serduszek. Wszystko dostaniecie w niedzielę o godz. 8 . Właśnie o tej porze zapraszamy do siedziby sztabu. Dowiecie się, gdzie i z kim będziecie kwestować, powiemy Wam o zasadach kwestowania, kilka ważnych i ciepłych słów mają też dla was policjanci.

Pamiętajcie, że pogoda nie będzie nas rozpieszczać, więc ubierzcie się ciepło. Warto wziąć ze sobą też jakąś kanapkę. Jeśli posiadacie "smycze", to weźcie je do zawieszenia identyfikatorów. Dla najmłodszych wolontariuszy mamy niespodzianki :)

Sztab w tym roku mieścić się będzie tam gdzie w zeszłym roku tj. Budynek Chojniczanki przy ulicy Mickiewicza.

Plakat!!!

Na plakacie ujrzycie cały program tegorocznego finału. Już niedługo te plakaty będą widoczne w całym mieście. 

Chojnicki sztab był w Warszawie

Jest już miłym zwyczajem, że od kilku lat członkowie chojnickiego sztabu WOŚP inicjują wyprawę do siedziby fundacji kierowanej przez Jurka Owsiaka. 5 stycznia dziewięcio osobowa ekipa zjawiła się tam w samo południe. Nie zastaliśmy wprawdzie Jurka - ten jak zwykle zabiegany z uwagi na liczne obowiązki - ale emocji nie brakowało. Bez trudu nasi sztabowcy uporali się z przygotowaniem identyfikatorów. Dodajmy, że pomogliśmy też kilku innym sztabom z rożnych zakątków Polski. Po dwugodzinnym pobycie radośni opuszczaliśmy przytulny budynek przy ul. Niedźwiedziej, obarczeni paczkami z serduszkami, plakatami i gadżetami, które będą licytowane podczas orkiestrowych koncertów.
(ro)

Zdjęcia z wyjazdu już wkrótce w galerii.

Nowe szaty Orkiestry

Strona otrzymała nowy wygląd. Proszę o opinie.

Joomla Templates: by JoomlaShack