A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 21 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2013 - Aktualności

Władze miasta z nowym dyrektorem CHDK w sztabie

Burmistrz miasta Arseniusz Finster, wiceburmistrz Jan Pietrzyk oraz dyrektor CHDK Radosław Krajewicz odwiedzili nasz sztab przynosząc dary na licytacje - cały karton porcelanowych naczyń podpisanych przez Przemka Miarczyńskiego.

Przemysław Miarczyński pseud. Pont  polski żeglarz, reprezentant kraju w windsurfingu, brązowy medalista olimpijski, multimedalista mistrzostw świata. Przemysław Miarczyński pierwsze tytuły Mistrza Świata w klasie Mistral zdobywał już jako junior. W 2000 roku zawody na letnich igrzyskach olimpijskich w Sydney ukończył na ósmej pozycji. W 2004 roku na igrzyskach w Atenach zajął piątą pozycję. W klasie RS:X zajął 16. miejsce na letnich igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Na igrzyskach w Londynie zdobył brązowy medal.

Godzina 11:10 odwiedziny Łosia

Do sztabu przyszła przemiła dziewczynka (Jagoda Plata), która przyniosła swoją maskotkę Łosia Super Ktosia na licytację. Dzięki niej nasz Łoś Finio będzie miał na scenie kompana.

Całe wiadro kasy !!!

Nasz sztab odwiedził dziś również około godziny 10:40 Pan Wojciech Piszczek, który przez dwa lata odkładał nadmiar drobnych do wiaderka. Uzbierało się tego 10,5 kilograma!!! Około 17:00 dopiszemy w tym miejscu ile tego było w przeliczeniu na wartość pieniądza :-) Już wiemy. Pan Wojciech uzbierał 111,81zł i 0,11 Euro :-)

Coroczna wizyta Pana Jerzego

Pan Jerzy Kwiatkowski jak co roku przyszedł z wnuczkiem Aleksandrem Olkowskim do Chojnickiego Sztabu WOŚP. Chłopiec wrzucał do puszki swoje wszystkie oszczędności, które udało mu się przez cały rok uzbierać. Postawa Aleksandra zasługuje tym bardziej na wyróżnienie i pochwałę, że nie jest to jednorazowy incydent, ale chłopiec cyklicznie co roku odwiedza Chojnicki Sztab WOŚP. W tym roku uzbierał 118,50zł.

Ostatnie spotkanie z Wolontariuszami

W piątek 12.01.2013 godz. 15.00 zapraszam wszystkich wolontariuszy XXI Finału WOŚP w Chojnicach na spotkanie.

Spotkanie odbędzie się w MKS Chojniczanka przy ulicy Mickiewicza 12.

Obecność obowiązkowa. !!!

Serdecznie zapraszam

Bartosz Kurkowski

Zbiórka darów do sali doświadczania świata w SP3 w Chojnicach

Przez cały dzień 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można będzie przynosić do Sztabu WOŚP, który mieścić się będzie w sali konferencyjnej klubu sportowego MKS Chojniczanka dary do Sali Poznawania Świata znajdującej się w SP3 w Chojnicach.
 • kolorowe poduszki,
 • lampy światłowodowe, plazmowe, uv,
 • kule dyskotekowe,
 • węże świetlne,
 • kolumny wodne,
 • światłowody,
 • fluorescencyjne naklejki,
 • zabawki świecące, pulsujące światłem,
 • płyty CD z muzyką relaksacyjną,
 • usługę stolarza do wykonania półek i elektryczna
 • kaski rowerowe i ochraniacze

 

 

Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,
wytrwale i do końca, mimo wszelkich utrudnień i progów
wyciągać przyjazną dłoń do tych, którym pomoc jest niezbędna.

Czytaj więcej: Zbiórka darów do sali doświadczania świata w SP3 w Chojnicach

Udział w strzelance z Chojnickim Oddziałem Air Soft

Osoba, która wylicytuje udział w strzelance z Chojnickim Oddziałem Air Soft musi mieć ukończone 16 lat + zgoda rodzica/opiekuna (według wzoru dostarczonego przez COAS). Organizatorzy zapewniają bezpieczną zabawę dla zwycięzcy na prywatnym terenie leśnym w miejscowości Klawkowo, według scenariusza pozorującego prawdziwe działania wojskowe. Ponadto zapewniamy przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa podczas trwania rozgrywki. Spotkanie odbędzie się w terminie wiosennym po wcześniejszym ustaleniu z organizatorami.

Czytaj więcej: Udział w strzelance z Chojnickim Oddziałem Air Soft

Nowe auta w Moto-Orkiestrze

Moto-Orkiestra Chojnice 13 stycznia 17.00 - 19.20 Zapowiedziały się trzy nowe samochody:)

Moto-Orkiestra po raz drugi

Automobilklub Rallyland ponownie włącza się w styczniowy, 21-ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez sztab w Chojnicach. Postanowiliśmy po raz drugi zorganizować Moto-Orkiestrę, w ramach której przygotujemy wieczorny, pokazowy odcinek specjalny w centrum miasta.

Zapraszamy kierowców, uczestniczących w rajdach organizowanych przez nasz klub, w mijającym sezonie do wzięcia udziału w tej charytatywnej imprezie! Będzie okazja zaprezentowania się szerszej publiczności. Preferujemy samochody z klatką bezpieczeństwa, ze względu na porę dnia mile widziana „elektrownia”:) Zgłoszenia przyjmuje prezes klubu – Ireneusz Korycki.

Finał odbywa się w niedzielę 13 stycznia na terenie Firm: Hetman, Standruk i marketu Lidl, w Chojnicach przy ul. Strzeleckiej, czyli na tym samym terenie co w ubiegłym roku.


Zdjęcia z poprzedniej edycji: http://www.facebook.com/p...&type=3&theater

Aukcja obrazu w CHDK'u

Chojnicki Dom Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Bratz Ciemińskiej, Andrzeja Ciemińskiego i Zenona Korytowskiego w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2013 roku o godz. 17:00. Podczas wernisażu odbędzie się aukcja obrazu Andrzeja Ciemińskiego architekta miejskiego na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obraz „Martwa natura” – olej, płótno, 60 x 75 cm, cena wywoławcza 500 zł.

 
Joomla Templates at JoomlaShack