A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 22 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Salon masażu
i kosmetyki Roma
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2014 - Aktualności

Charzykowski finał WOŚP

Finał w Charzykowach zorganizowano z myślą o małych dzieciach i zebrano mnóstwo kasy do puszek !

Sukcesem zakończył się pierwszy finał WOŚP zorganizowany na tę szczególną okazję w sali gimnastycznej w Charzykowach przez Stowarzyszenie „Charzy…” oraz pięć sołectw, z których dzieci chodzą do szkoły w Charzykowach.  To był strzał w dziesiątkę, ponieważ dla takich maluszków i dzieci z młodszych klas nie organizuje się podobnych zabaw w tym dniu.  

W spektaklu  pn. "Superbohaterowie i Profesorek Wodorek”  wystąpili dla dzieci  aktorzy grupy teatralnej „Pomarańczowy Cylinder” i Klaun KOKO z Torunia  Tematyka spektaklu dotyczyła : mycia rąk przed jedzeniem, higieny jamy ustnej, zagrożenie ze strony wirusów i bakterii oraz  odpowiedniego ubierania się.W spektaklu działo się tyle, że aż trudno to opisać. Spektakl okazał się  pełen dobrych żartów i skeczy tak, że momentami  nie wiadomo było czy to teatr czy kabaret.

Nie mniejszym sukcesem mogą się poszczyć charzykowscy wolontariusze Wielkiej Orkiestry, którzy zbierali pieniążki w Charzykowach od rana do wieczora – także  na sali gimnastycznej w czasie spektaklu. Pieniążków na WOŚP zebrano tyle, że pod koniec imprezy z trudem mieściły się w puszkach ! Jesteśmy pewni, że pobity rekord w Gminie Chojnice to zasługa tej imprezy ! Prezes Stowarzyszenia „Charzy…” Bożena Stępień wraz z J. Kołakiem - dziękują za zaangażowanie się w Charzykowski Finał sołectwom: Charzykowy, Chojniczki, Funka, Jarcewo i Kopernica, Dyrekcji Szkoły w Charzykowach za udostępnienie sali  i oczywiście wolontariuszom WOŚP !

Sztab gminny przywiózł pieniądze...

Sztab gminny zakończył już zbiórkę pieniędzy trwającą od wczoraj, gdzie już podczas koncertów i atrakcji w Lichnowach zapełniali puszki. Dzisiaj pojawili się w Charzykowach, a przed chwilą zjawili się w naszym sztabie, by oddać puszki celem przeliczenia ich zawartości.

Po przeliczeniu gminnych puszek uzbierało się tam 11466,58zł zatem wielkie gratulacje dla wolontariuszy z gminy :-)

Nowy dom dla Łosia Finio

Łoś Finio znalazł nowy dom na kolejny rok.Firma Termowent - Service z Chojnic zajmująca się instalacją wentylacji, klimatyzacji oraz instalacjami grzewczymi zakupiła podczas licytacji Łosia Finio za kwotę 400zł.

Na zdjęciu Panowie z firmy Termowent Service wraz z szefem sztabu Albinem Orlikowskim i naszymi najmłodszymi wolontariuszkami, którym niestety nie udało się przebić oferty tych przemiłych panów. Sądzę, że jeśli będzie potrzeba wychodzenia z łosiem na spacery lub po prostu się nim codziennie zajmować, to dziewczynki chętnie pomogą. Przecież łoś jak każde zwierzątko potrzebuje troski, miłości i zabawy z dziecmi :-)

Praca, praca, praca ...

Serdecznie pozdrawiamy naszych dwóch wspaniałych przyjaciół: Łukasza Remusa i Michała Turzyńskiego, którzy z nami od wielu lat współtworzyli chojnicki sztab WOŚP. Ten rok jest pierwszym gdy pomagali nam co prawda w przygotowaniach i organizacji, ale nie ma ich dzisiaj z nami z powodu obowiązków służbowych - inaczej mówiąc muszą być dzisiejszego dnia w pracy.

Pamiętamy o Was i jest nam trochę smutno, że nie jesteście tu z nami - jak zawsze.

Ślemy zatem gorące pozdrowienia bo wiemy, że żywo śledzicie naszą stronę, by być na bieżąco z tym co się u nas dzieje :-)

"Radio Bagdad" w sztabie

Ekipa Radio Bagdad w składzie Sielak, Dzik i Przemo wraz z przyjaciółmi Merlinem i Basią odwiedzili nasz sztab by podpisać plakaty i chwilę odpocząć przed koncertem.

 
Joomla Template Tutorial: by JoomlaShack