A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 22 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Salon masażu
i kosmetyki Roma
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2014 - Aktualności

Wizyta burmistrza

Około południa przyszedł do sztabu burmistrz Jan Zieliński, który tradycyjnie wspiera wolontariuszy, kwestując razem z nimi na chojnickich ulicach. Pogoda na dworze nie dopisuje, ale najważniejsza jest pogoda ducha. Wierzymy, że pan Jan ze swym uśmiechem przegna chmury i przyniesie nam wieczorem jedną z najcięższych puszek. Trzymamy kciuki :-)

Na zdjęciu burmistrz Jan Zieliński, szef sztabu Albin Orlikowski wraz z córką Wiktorią.

Coroczna wizyta Aleksandra

Aleksandr Olkowski tradycyjnie odwiedził nasz sztab wraz ze swym dziadkiem panem Jerzym Kwiatkowskim. Aleksander wrzucał do puszki swoje wszystkie oszczędności, które udało mu się przez cały rok uzbierać. Postawa chłopca zasługuje tym bardziej na wyróżnienie i pochwałę, że nie jest to jednorazowy incydent, ale chłopiec cyklicznie co roku odwiedza Chojnicki Sztab WOŚP. Pieniądze odebrał Bartosz Kurkowski.

Torty w kształcie serca

Piekarnia Bagietka przekazała do chojnickiego sztabu dwa wspaniałe torty w kształcie serca. Będą one licytowane około godziny 17:00 na scenie znajdującej się na chojnickim rynku.

W Sztabie praca od samego rana!

Już od rana wolontariusze zebrali się by wyruszyć na miasto. Zabrali ze sobą zarówno puszki jak i WOŚP-owe serduszka. Na pewno ich zauważycie! :)

Uwaga Pokaz Ratownictwa Drogowego

Zapraszamy na 11.30 na Chojnicki Rynek.

 

O tej porze zostanie przedstawiona inscenizacja wypadku drogowego. Zorganizowany przez grupę Ratownictwa Specjalnego z Chojnic, Ochotniczej Straży Pożarnej z Charzyków, Państwowej Straży Pożarnej z Chojnic oraz Szpitala Chojnickiego.

 

Serdecznie zaprasza

Sztab WOŚP

 
Joomla Extensions: by JoomlaShack