A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 22 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Salon masażu
i kosmetyki Roma
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2014 - Aktualności

Mamy Patrona Medialnego

Naszym Patronem Medialnym została: Telewizja Internetowa www.chojnice.tv 

To dzięki naszemu patronowi wszystkiego osoby które nie mogą być z nami na Chojnickim Rynku, zapraszamy w dzień Finału na stronę powyżej. Na żywo będą emitowane wszystkie koncerty i licytacje na scenie.

Przejeżdżka konno podczas Finału WOŚP

Nazywam się Martyna Wróblewska. Jestem pomysłodawcą i założycielem firmy HipoLand, która zajmuje się hipoterapią i rekreacją konną. Należę do szczęśliwej grupy osób, które mogą śmiało powiedzieć, że czują się spełnione w swojej pracy. Udało mi się połączyć pomoc innym z największą pasją, którą jest pracą z końmi. Już od najmłodszych lat interesowały mnie konie. Rodzina ze śmiechem na ustach mówi, że odziedziczyłam tę pasję po dziadku, który w swoim gospodarstwie posiadał kilka koni. Prawdziwa przygoda rozpoczęła się po zakupie dereszo-tarantowego wałach imieniem Farmer, który jest ze mną do dzisiaj. Zauroczenie końmi było tak silne, że zapragnęłam z nimi pracować. W tym celu ukończyłam szkołę średnią o profilu technik hodowca koni. To tam pierwszy raz zetknęłam się z zagadnieniami hipoterapii i rekreacji konnej. Była to wiedza nie tylko teoretyczna, ale również zajęcia praktyczne. Wtedy pierwszy raz pomyślałam o tym, aby zająć się zawodowo hipoterapią. 

Pani Monika proponuje nam przejażdżki konno podczas Finału WOŚP w niedziele. Taka możliwość będą mieli wszyscy uczestnicy którzy przybędą w niedzielę do Fosy Chojnickiej. Na co p. Martyna bardzo serdecznie zaprasza. Konik rasy Fiord ma na imię Helenka i ma 12 lat. 

Więcej informacji o p. Martynie i jej zamiłowaniu do koni: 

www.koniechojnice.pl

 

 

Simple High - zaspół który zawita na Chojnickiej scenie.

Zespół powstał w 2007 roku w Chojnicach.Muzyka grana przez Simple High łączy elementy hard rocka, heavy i power metalu.

Historia zespołu Simple High sięga roku 2007, kiedy to wiosną w piwnicach Chojnickiego Domu Kultury grupa muzyków zaczęła zabawy z muzyką. Skład zespołu przez cały czas bardzo dynamicznie się zmieniał, a aktualny utrzymuje się od początku 2012 r.

Skład zespołu: Agnieszka - wokal, Asia - wokal, Paweł - gitara, Filczek - gitara, Emanuel - bas, Daniel - perkusja.

Więcej informacji o zespole:

www.facebook.com/SimpleHigh

Jak wygląda wolontariusz WOŚP?

 Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniążki rzeczywiście jest wolontariuszem.

Na identyfikatorze znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora oraz kod QR.

Po co kod QR?
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, we współpracy z Play, uruchomi aplikację mobilną. Kod QR na identyfikatorze wolontariusza podpowie Wam jak ściągnąć tę aplikację.

 

Wolontariusze, pamiętajcie by nosić identyfikatory w miejscu widocznym! 

 

Czytaj więcej: Jak wygląda wolontariusz WOŚP?

Rockowa odsłona WOŚP

Wolontariusze Samorządnego Centrum Młodzieżowego, Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej oraz Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Chojnice tradycyjnie zapraszają na metalowo - rockową odsłonę WOŚP w chojnickim pubie Kornel.

Koncert odbędzie się 11 stycznia, wieczór przed wielkim finałem WOŚP. Zagrają zespoły: Heavy Side (heavy metal / Tczew), Galleon (thrash metal / Chojnice) oraz Then Just Death (metalcore / Lipka - Jastrowie). Początek imprezy o godzinie 19.00. Wstęp to datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej: Rockowa odsłona WOŚP

 
Joomla Templates: by JoomlaShack