A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 22 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Salon masażu
i kosmetyki Roma
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2014 - Aktualności

Odwołanie zespołu Karno Zaraz Wracam

Niestety z przyczyn niezależnych od Chojnickiego Sztabu WOŚP pragniemy poinformować że koncert zespołu Karno Zaraz Wracam został ODWOŁANY. 

 

 

Pierwszy zespół który zagra na Rynku Chojnickim

ONE FUTURE


 Zespół powstał pod koniec lipca 2013 z inicjatywy gitarzysty Piotra Jarmoły .Narodził się pomysł połączenia dwóch nie istniejących już zespołów One Life w którym grali m.in. Tomasz Kruszczyński i Mateusz Dróżdż oraz The Future w którym grał Piotrek.Utwory, które schowane do szuflady odeszły już dawno w niepamięć dostały kolejną szansę. One Future to nie tylko nadanie dawnym utworom nowego brzmienia ale tworzenie również nowych aranżacji.Głębokie brzmienie dźwięków gitary,pomysłowość sekcji rytmicznej oraz bardzo ciekawe partie wokalne tworzą dość oryginalną konstrukcje muzyczną oraz niepowtarzalny klimat.Trzech chłopaków z pasją i doświadczeniem nabierają wiatru w żagle i próbują zaznaczyć swoją obecność na scenie rockowej.

 

Czytaj więcej: Pierwszy zespół który zagra na Rynku Chojnickim

Spotkanie z Wolontariuszami

Informacja dla osób, które będą wolontariuszami na XXII Finale WOŚP.
Jutro tj. 28.12.2014 o godzinie 18.00 w Centrum Młodzieżowym przy ulicy Angowickiej odbędzie się spotkanie organizacyjne. Zapraszamy wszystkich kandydatów. 
Spotkanie nie potrwa długo, a będziecie mieli okazję na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące was pytania, oraz dowiecie się kilku spraw organizacyjnych.

 

Odpowiedzialny za wolontariuszy w Chojnicach 

Tomasz Stanke

Coś o tegorocznym finale

22. FINAŁ WOŚP

12 stycznia 2014r.

HASŁO: NA RATUNEK

 

NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓWFundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ze środków, które zostaną zebrane podczas 22.Finału WOŚP po rozmowach z prof. dr hab. med. Piotrem Kalicińskim - krajowym konsultantem ds. chirurgii dziecięcej, zamierza kupić m.in.:

- wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci,
- RTG przyłóżkowe,
- RTG z ramieniem C i monitorem,
- radiologiczne stacje diagnostyczne,
- aparaty USG przystosowane do badań FAST z opcją power-color-doppler

Lista tych urządzeń może ulec zmianie po dokładnym rozpatrzeniu próśb nadesłanych przez szpitale.

W związku z coraz większym zainteresowaniem społeczeństwa i potrzebą otwierania kolejnych oddziałów geriatrycznych, a także deklaracji środowisk medycznych o ich tworzeniu, Fundacja zamierza również przeznaczyć część pieniędzy, które zostaną zebrane podczas 22. Finału WOŚP na doposażenie lub doposażenie nowo otwieranych oddziałów geriatrii.

Więcej artykułów…

  1. Rekrutacja
 
Free Joomla Templates by JoomlaShack