A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Sponsorzy 22 Finału

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 Salon masażu
i kosmetyki Roma
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP - 2014 - Aktualności

Powrót wielkiego łosia

Pan Karol Prądziński przywiózł naszego wspaniałego orkiestrowego łosia, który co roku jest licytowany i tradycyjnie co rok powraca do naszego sztabu, by dalej ruszyć w świat.

Nasze najmłodsze wolontariuszki natychmiast dopadły łosia - wydaje mi się, że mają zmowę i chyba będą wspólnie licytować by go wykupić na kolejny rok. Podsłyszałem, że nawet skarbonki mogą iść pod młotek ...

One Future w sztabie

Zespół One Future podpisuje w sztabie plakat, zatem będzie gratka dla wielbicieli lub wielbicielek :-)

Praca mediów

Redaktorzy naszych lokalnych mediów cały dzień odwiedzają nasz sztab uważnie śledząc to co się w nim dzieje. Udało nam się uchwycić redaktor Annę Zajkowską z Czasu Chojnic podczas przeprowadzania wywiadu z najmłodszą chojnicką wolontariuszką Idą Zygmańską.

Julia w wydaniu kaszubskim

Młoda tajemnicza Julia, weszła szybciutko, przekazała worek pieniędzy i równie szybko zniknęła - pozdrawiamy Ciebie Julio :-)

Powrót niebieskiego łosia

Państwo Skajewscy z Chojnic przynieśli Łosia Super Ktosia, którego wylicytowali w zeszłym roku podczas licytacji prowadzonych na scenie. Państwo Skajewsy chcą, by łoś co roku powracał i "zarabiał" kolejne datki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 
Joomla Templates: by JoomlaShack